Fleysen kutilská výzva: nástěnka

studio (1)

Vítejte na stránkách naší soutěže "Fleysen kutilská výzva: nástěnka"! Jsme společnost Fleysen, výrobce českého designového kovového nábytku, a rádi bychom vás pozvali k účasti v naší soutěži. Tato soutěž je určena pro všechny domácí kutily, designéry, zručné jedince a kreativní duše, kteří mají nápad, jak vylepšit naše kovové nástěnky.

Soutěž probíhala od 1. do 31. srpna 2023. Do soutěže již není možné se přihlásit.

Vyhodnocení soutěže:

S radostí oznamujeme výsledky naší soutěže!

První místo: Marek Postupa

Markův návrh na využití nástěnky v kuchyni nás nadchl natolik, že získává první místo a odměnu 3000 Kč. Jeho nápad se skládal ze dvou částí:

  • Držák na kuchyňské nástroje: Marek navrhl použití kovové tyče na naší nástěnce, na kterou by bylo možné zavěsit kuchyňské nástroje. Díky háčkům na liště by bylo možné nástroje snadno zavěsit a sejmout, což by ušetřilo prostor v kuchyňských skříňkách.

1_1711 (2)

  • Držák na papírové ručníky s využitím 3D tisku: Druhá část Markova nápadu spočívala v návrhu držáku na papírové ručníky, který by byl vytvořen pomocí 3D tiskárny. Držák by fungoval na stejném principu jako naše 3D tisknuté háčky, s tím rozdílem, že by byl orientován horizontálně. Takto by papírové ručníky byly vždy na dosah ruky.

1_1711 (1)

  

Druhé místo: Simona Kováčová

Simona Kováčová získává za svůj nápad druhé místo a poukaz na nákup v našem obchodě v hodnotě 2000 Kč.

Simonu napadlo přidat k naší nástěnce funkci držáku na knihy, který by mohl být využit v dětském pokoji u psacího stolu. Její koncept spočívá v připevnění speciální poličky horizontálně přímo nad psací desku. Tato polička by měla zarážku na přední straně, která by sloužila jako opora pro otevřené knihy. Díky tomu by děti mohly snadno číst a zároveň mít volné ruce pro psaní nebo kreslení.

IMG_9004

 

Třetí místo: Kateřina Margoldová

Třetí místo a poukaz na nákup v našem obchodě v hodnotě 1000 Kč získává Kateřina Margoldová. Kateřina přišla s nápadem jak využít magnety pro připevnění předmětů na nástěnku. Navrhla, že magnety by mohly být lakované v barvách naší značky, aby lépe zapadly do celkového designu.

Srdečně gratulujeme všem vítězům a děkujeme všem účastníkům za jejich kreativní nápady a zapojení do soutěže!

 

Jak se zúčastnit:

Máte zájem o účast v naší soutěži? Postup je jednoduchý. Nejprve si na našich webových stránkách zakupte speciální testovací sadu nástěnky za zvýhodněnou cenu, kterou jsme pro tuto příležitost připravili.

Poté nám na e-mailovou adresu mrazek@fleysen.com pošlete fotografii nebo nákres svého vylepšení této nástěnky.

Pokud si nástěnku nezakoupíte, můžete k navrhu využít technické výkresy, které jsou ke stažení níže na této stránce.

Své návrhy nám můžete posílat až do 31. července 2023. Výsledky soutěže oznámíme 4. srpna 2023. 

 

Kdo se může zúčastnit:

Soutěž je otevřena pro všechny. Máte ale šanci získat výhodnější ceny, pokud si u nás zakoupíte alespoň testovací sadu nástěnky za zvýhodněnou cenu, nebo jiný produkt Fleysen.

Tato soutěž je otevřena pro všechny milovníky domácího kutilství, hrdé majitele dílen, kreativní duše a každého, kdo má nápad, jak vylepšit naše kovové nástěnky. Designéři nebo studenti designu jsou rovněž vítáni. 

Tato soutěž je zaměřena především na ty, kteří mají skutečnou zručnost, inovativní myšlenky a vášeň pro vylepšování svého domova nebo pracovního prostoru. 

Ceny:

Soutěžící, kteří si zakoupí testovací sadu, nebo jiný produkt Fleysen, soutěží o dvě ceny:

    • První cena je voucher na nákup v našem obchodě v hodnotě 3000 Kč.
    • Druhá cena je voucher na nákup v našem obchodě v hodnotě 2000 Kč.

Soutěžící, kteří si nezakoupí nástěnku ani žádný jiný produkt, soutěží o voucher v hodnotě 1000 Kč na nákup v našem obchodě.

Všechny tři vítězné návrhy budou zveřejněny na našich webových stránkách a sociálních sítích.

Doba trvání soutěže:

Soutěž začíná dnes a končí 31. července 2023. Výsledky budou oznámeny 4. srpna 2023.

Pravidla pro hodnocení:

Všechny předložené návrhy budou hodnoceny na základě následujících kritérií:

  • Originalita: Hledáme nápady, které jsou kreativní a odlišné. Chceme vidět, jak dokážete překonat konvenční myšlení a představit něco nového.
  • Proveditelnost: Návrhy by měly být nejen kreativní, ale také proveditelné. Zajímá nás, zda je možné vaši ideu realizovat s našimi současnými výrobními postupy a zda jsou potřebné materiály dostupné a ekonomicky proveditelné.
  • Kompatibilita s naší stávající nabídkou: Návrhy by měly zapadat do naší stávající nabídky produktů. Hledáme nápady, které by mohly rozšířit nebo zlepšit naše stávající řady, aniž by se od nich příliš odlišovaly.

Limit příspěvků: Každý soutěžící může zaslat maximálně tři návrhy. Pokud pošle více než tři návrhy, budou do soutěže zahrnuty pouze první tři návrhy podle data a času odeslání. Každý soutěžící může získat pouze jednu cenu.

Ochrana duševního vlastnictví:

Účastníci soutěže souhlasí s tím, že v případě, že se nějaký nápad zalíbí naší společnosti a chtěli bychom jej realizovat, budeme kontaktovat jeho tvůrce a domluvíme se s ním na podmínkách dalšího využití tohoto nápadu. Jakékoliv a všechny nápady, návrhy, koncepty, grafiky a jakékoliv další materiály, které poskytnou v rámci této soutěže, zůstávají majetkem jejich autorů, pokud s nimi neuzavřeme jinou dohodu.
Účastí v této soutěži soutěžící souhlasí s tím, že jejich návrhy mohou být využity ve veřejných prohlášeních, na webových stránkách a na sociálních sítích společnosti Fleysen pro prezentaci soutěže a jejích výsledků.