Udělejte si radost: Slevy 20 % s kódem LETO20 na vše! 🌞 Akce do 24. 6.

Pro profesionály

profesionalove_1

Spolupracujte s českou značkou a podpořte tradiční výrobu v západních Čechách

V Plesné na česko-německém pohraničí pracujeme s kovem už od roku 1960. Výroba ve zdejší továrně ale trvá již od roku 1878, kdy tu byla založena dílna na punčochové zboží. Spoluprací s naší značkou tak získáte funkční designový nábytek a zároveň podpoříte tradiční českou výrobu v továrně, která jako jedna z mála přežila nástrahy 20. století.

profesionalove_6

Pro koho je Fleysen

Kovový nábytek a doplňky Fleysen jsou určeny do interiérů domácností, showroomů, obchodů a dalších míst, které kladou značné nároky na funkci i estetiku. Spolupracujeme s architekty, interiérovými designéry a dalšími profesionály z přilehlých oborů.

 

PŘIHLAŠTE SE DO PORTÁLU PRO PROFESIONÁLY

Získejte slevu 5% na celý sortiment a další výhody

 

Proč si vybrat Fleysen

Kov se snadno udržuje, je vysoce odolný a má dostatečnou nosnost, aby si nábytek Fleysen udržel svou pověstnou subtilnost. Jednou z výrazných charakteristik produktů Fleysen je široká škála předem připravených barev, které odpovídají všem odstínům vzorníku RAL, kterými náš nábytek lakujeme. Díky zázemí rozlehlé továrny je možné nábytek Fleysen vyrábět ve velkém množství, s nižšími náklady a vyvíjet nové návrhy. U větších objednávek umíme případně upravit konstrukci stávajících produktů, nebo vytvořit úplně novou.

profesionalove_4

Design a ocenění

Produkty Fleysen vznikají podle návrhů renomovaných designérů. První kolekce navrhli Filip Mirbauer a Michal Strach a hned první uvedení barevných regálů, komod a světel na Designbloku 2021 zaznamenalo úspěch, když byla řada nominovaná na cenu Designbloku v kategorii Nejlepší nábytek a na ocenění Czech Grand Design.

 

Fleysen_VIBE_2

Lucie Kučerová Rožanská v pražském obchodě Vibe. Fotografie Dita Havránková

Fleysen na zakázku

Podívejte se na naše nejnovější realizace a přečtěte si rozhovory s architekty a designéry, kteří naše produkty začlenili do svých projektů. 
Prohlédnout Fleysen na zakázku
 

Máte-li zájem o produkty Fleysen pro svůj projekt, rádi s vámi probereme detaily spolupráce.

Kontaktní osoba:
Brand Manager
Jiří Mrázek
mrazek@fleysen.com
+420 603 145 362

Fleysen na zakázku

Podívejte se na naše nejnovější realizace a přečtěte si rozhovory s architekty a designéry, kteří naše produkty začlenili do svých projektů. Máte-li zájem o produkty Fleysen pro svůj projekt, rádi s vámi probereme detaily spolupráce. 

Výhody spolupráce s Fleysen

Když se přihlásíte do našeho portálu Pro profesionály a my vaši registraci schválíme, automaticky získáte slevu 5 % na celý sortiment Fleysen. Při dlouhodobé spolupráci a větším množství objednávek je možné domluvit i větší výši slevy. Mezi další výhody patří bohatá barevnost – všechny Fleysen výrobky můžete objednávat v jakékoliv barvě, která je součástí vzorníku RAL (barvy nad rámec naší nabídky v katalogu produktů jsou za příplatek). V případě velkých zakázek jsou pak možné i úpravy našich konstrukcí na míru.

 

profesionalove_5

Produkty Fleysen a možné úpravy na míru

V našem webovém katalogu produktů najdete kompletní nabídku regálů, skříní a interiérových doplňků Fleysen. Úpravy na míru jsou možné u odběru většího množství kusů.

profesionalove_3

Barevnost

Standardní bezpříplatkové barvy Fleysen:​​

Označení barvy

Specifikace barvy 

RAL 6021 MATT

bledězelená Sahara RAL 6021

RAL 9005 MATT

černá Sahara RAL 9005

RAL 3028 MATT

čistá červená Sahara RAL 3028

RAL 9016 MATT

dopravní bílá Sahara RAL 9016

RAL 6004 MATT

modrozelená Sahara RAL 6004

RAL 1003 MATT

signální žlutá Sahara RAL 1003

RAL 5014 MATT

světle modrá Sahara RAL 5014

RAL 7047 MATT

televizní šedá Sahara RAL 7047

RAL 5013 MATT

tmavě modrá Sahara RAL 5013

RAL 3014 MATT

starorůžová Sahara RAL 3014

RAL 2000

žlutooranžová lesk RAL 2000

 

Vzorník bezpříplatkových barev Fleysen si můžete objednat zde.

Naše produkty vám dodáme v jakékoliv barvě vzorníku RAL. Barvy nad rámec stávající nabídky jsou za příplatek.

 

profesionalove_2

Objednávky většího objemu produktů

Při odběru většího množství kusů je možné upravit konstrukci současných produktů, případně vyvinout úplně novou. Pro konkrétní požadavky prosím kontaktujte:

Majitel
Filip Dušek
dusek@fleysen.com

Kontakty pro profesionály

Brand Manager
Jiří Mrázek
mrazek@fleysen.com
+420 603 145 362
 

FAQ

1. Jak začít spolupracovat s vaší firmou?

Zaregistrujte se k nám jako profesionál přes jednoduchý formulář nebo zavolejte brand manažerovi Jiřímu Mrázkovi, tel.: +420 603 145 362

2. Jaké jsou možnosti úprav a bonifikací vašich produktů?

Produkty Fleysen vám můžeme dodat v jakékoliv barvě vzorníku RAL. Při větším odběru nebo dlouhodobé spolupráci je možné upravit také konstrukci. Více detailů najdete v sekci Produkty Fleysen a možné úpravy na míru, nebo se ozvěte Jiřímu Mrázkovi +420 603 145 362, mrazek@fleysen.com.

3. Jaké jsou technické specifikace vašich produktů?

Vyrábíme z konstrukční (uhlíkové) oceli. Svařováním, vysekáváním, ohýbáním a stříháním. Používáme MDF desky s certifikátem FSC. Pro 3D tisk dílů používáme materiál PLA (Polylactic acid - kyselina polymléčná). Naše výrobky lakujeme práškovou barvou. K nanesení práškové barvy dochází v aplikační kabině pomocí elektrostatického aplikačního zařízení. Po nanesení práškové barvy dochází k polymerizaci v peci při teplotě od 150 °C do 200 °C.

4. Jaký je časový rámec dodání vašich produktů?

Obvyklá doba dodání jsou 3 – 4 týdny. V případě jiných barev a úprav atypických výrobků se vždy konzultují na základě výrobních kapacit.

5. Jak postupovat při reklamaci?

Pokud není cokoliv v pořádku, obraťte se prosím na kontaktní osobu, se kterou jednáte po celou dobu spolupráce. Reklamace v rámci spolupráce posuzujeme individuálně tak, abychom dosáhli oboustranné spokojenosti. Nevíte-li, komu napsat, ozvěte se info@fleysen.com.

6. Poskytujete slevy nebo jiné výhody pro profesionály?

Ano. V rámci spolupráce je možné získat slevu od 5 % výš, záleží na množství odběru. Pro nejlepší informovanost a získání dalších výhod doporučujeme přihlásit se k newsletteru pro profesionály přes jednoduchý formulář.

7. Mohu v rámci spolupráce sám upravit či ovlivnit design produktů?

Při dlouhodobé spolupráci či větším odběru produktů je možné diskutovat o úpravách konstrukcí Fleysen, případně o vyvinutí nového návrhu speciálně pro vás. Pro více detailů kontaktujte Jiřího Mrázka.

8. Kde mohu najít technické detaily, 3D modely a výkresy jednotlivých produktů?

Technické detaily, 3D modely a výkresy našich produktů naleznete přímo v detailu produktu v záložce pro profesionály. Pro přístup k těmto informacím, prosím, navštivte konkrétní produkt a klikněte na záložku "Pro Profesionály".