Celozávodní dovolená 15.7.-26.7. 🏖️ | Odesíláme, nevyrábíme | Prodloužené dodání u neskladových položek

Růžová is back!

pink_3

Na základě vašeho zájmu a feedbacku, přicházíme s oblíbenou růžovou limitovanou edicí v novém matném provedení. Pro všechny, kteří se zamilovali do našich lesklých růžových regálů z první akce, máme nyní alternativní matnou verzi.

Kovové regály mohou vypadat jemně, ale nechte se překvapit jejich nosností až 20 kg na polici! Navíc, naše limitovaná edice obsahuje pár kusů z každého policového dílu v nabídce. A co je nejlepší? Pořiďte si tento růžový klenot do neděle 22.10.2023, nebo dokud nám zásoby vydrží.

 

Nenechte si ujít naši limitovanou edici!

Prozkoumejte všechny produkty této jedinečné růžové kolekce.

 

Kdo navrhuje Fleysen?
Chcete vědět více o tom, jak vznikl náš nábytek? Přečtěte si exkluzivní rozhovor s našimi designéry, Michalem Strachem a Filipem Mirbauerem, kteří stojí za tvorbou našich regálů a polic.

 

Inspirace od našich zákazníků
Vstupte do světa skutečných domovů našich spokojených zákazníků
. Procházejte inspirativní fotografie a čtěte poutavé rozhovory, které ukazují, jak náš nábytek ožívá v různých prostředích. Ponořte se do příběhů lidí, kteří objevili dokonalý kus Fleysen nábytku pro svůj domov.

 

Záruka kvality
Našemu nábytku zcela důvěřujeme! Proto poskytujeme 10 let záruky a garantujeme 100% dostupnost náhradních dílů. Váš nábytek vám bude sloužit po mnoho let, a pokud nastane potřeba, můžete se spolehnout na jeho opravu. Když v budoucnosti nábytek doslouží svému účelu, můžete jej snadno odevzdat k recyklaci, protože je vyroben z kovu, který je plně recyklovatelný.

 

Regály rostou do výšky
Naše regály jsou navrženy tak, že umožňují kombinaci nástěnných a podlahových variant. Pokud si zakoupíte regál #1210, můžete si snadno upravit jeho výšku přikoupením police #1214 nebo nástěnného regálu s pěti policemi #1213. Toto nastavení platí i pro nástěnné regály, takže můžete snadno měnit jejich výšku podle svých potřeb.