Vyhrajte návrh kanceláře v hodnotě 20 000 Kč

prakticka_office_1_1

A choďte každý den do kanceláře snů

Už několik let Vás v kanceláři každý den rozčilují stejné nedostatky, řeknete si, že je musíte vyřešit, a druhý den se opakuje to samé? Nebo sníte o hezčích a efektivnějších prostorách, kde bude mít každý člověk dostatek prostoru a každá věc místo, kam patří? Přihlaste se do soutěže s Fleysen Studiem a choďte každý den do kanceláře snů.

Jak a kdy se přihlásit

Je to opravdu jednoduché. Stačí vyplnit krátký formulář, kde nám sdělíte informace o vaší současné kanceláři a o tom, jak byste si představovali ideální pracovní prostor. Ze všech účastníků následně vybereme tři, pro které na základě zadaných údajů vytvoříme na míru tři vizualizace interiéru. Pak už je jen kousek k tomu, společně se pustit do kompletního návrhu a realizace. Do soutěže se můžete přihlásit do 31. 5.

 

PŘIHLÁSIT SE

 

Kdo se může přihlásit

Máte kancelář, kterou byste chtěli vylepšit? Pak jste náš člověk. Nezáleží na lokalitě ani oboru Vaší firmy. Vytvoření vizualizace interiéru zdarma v přibližné hodnotě 20 000 Kč oceníte v kanceláři, kde sedí pět i padesát lidí. Poradíme si s open officem v prosklené budově, s komorním praktickým prostorem v suterénu i s kreativní kanceláří ve staré továrně.

kreativní_office_1

Jak bude návrh vypadat

Na základě informací, které nám účastníci poskytnou ve svých odpovědích, vytvoříme pro každý vybraný interiér tři vizualizace, které budou odrážet jejich individuální preference a potřeby. Všechny naše interiéry jsou moderní, vzdušné, efektivně využívají úložný prostor a jsou navrženy s ohledem na komfort zaměstnanců. A samozřejmě rádi využíváme nábytek Fleysen, ať už jsou to naše signature kovové regály, světlé laminátové knihovny nebo praktické kovové skříně

Výherci zároveň získají možnost domluvit se s Fleysen Studiem na kompletním návrhu kanceláře včetně vybavení kvalitním nábytkem Fleysen se zvýhodněnou cenou.

 

Výhody pro vítěze

Výherci zároveň získají možnost pokračovat s Fleysen Studiem na kompletním návrhu kanceláře za zvýhodněných podmínek a obdrží 25% slevu na nábytek Fleysen, který si u nás zakoupí.

seriozni_office_1

Kdy vybereme tři výherce

Do soutěže můžete svou kancelář přihlásit až do 31. 5. Následující týden si necháme na posouzení všech přihlášek a 7. 6. vyhlásíme tři výherce. Designéři Fleysen Studia začnou pracovat na návrzích pro majitele vítězných prostor a využijí především informace uvedené ve formulářích přihlášek. Hotové návrhy se objeví na našem webu a sociálních sítích 23. 6.

Pojďte do toho

Stačí jen chtít. Vyplnění formuláře, který je podmínkou do zařazení do soutěže, Vám zabere asi 15 minut a pak jen v klidu čekejte, jestli se dostanete do vítězné trojky. Hodně štěstí!

CHCI KANCELÁŘ SNŮ